Gule rev tur. 2018

Hej . Angående turen til det Gule rev, d. 27.28.29./07-2018. Er det det samme som sidste år, det fulde beløb, 2500 kr. til turen skal være indbetalt på foreningens konto, og meldt til mig pr. sms. inden man kan betragte sig for at være tilmeldt, betalingen er bindende, og vil kun blive tilbagebetalt hvis skipper aflyser turen , af den ene eller anden årsag. Eller at der ved sidste frist for betaling, ikke er nok tilmeldte til turen, og den derfor bliver aflyst. Transport, det være sig personer, grej og evt. Fisk, er den enkelte deltagers opgave at få løst. Jeg vil, når jeg har deltager oplysninger, lave en deltagerliste, og lægge på bloggen, så deltager selv kan tage kontakt til hinanden og aftale videre, ønsker man ikke sit tlf oplyst på listen, skal man give mig personligt besked, og der tages hensyn hertil. Hvis nogen ønsker at låne en trailer til at trække med derop til deres grej og evt. andres , vil jeg gerne stille en 1000 kg. trailer til rådighed, uden beregning selvfølgelig, så er det op til låneren at administrere økonomien hvis andre skal have noget på traileren. Tilmelding er først til mølle, og der gives adgang til at klubbens medlemmer må invitere en gæst med, denne vil dog ikke kunne komme i betragtning som turvinder. Vi skal være min 16 og maks 18 pers. for at turen afvikles. Sengetøj ,dyne, pude og forplejning er inc i prisen. Drikkevarer, kan købes ombord.
Sidste frist for betaling er d. 15/05-2018. På foreningens konto. Reg.nr. 9570 Konto .nr. 11661793 mærke G.rev 18. Navn antal.
Tlf.nr. til sms. bekræftelse på indbetaling og evt. spørgsmål er 22956693.
Turleder forebeholder sig retten til at foretage ændringer vedrørende turen
om nødvendigt.
Vh. Turleder Roland .